Geoblog.pl    transazja2011    Podróże    Transazja 2011    Taiyuan - przesiadka do Xian (ok 5 h)

Taiyuan - przesiadka do Xian (ok 5 h)

Chiny
Chiny, Taiyuan

Tata
Tata - 2011-04-17 12:50
Police,17.04.2011

Zgodnie z planem podróżujecie przez pustynię Gobi.Warunki skrajne na Ziemi. My rozpoczynamy Wielki Tydzień Niedzielą Palmową.Za oknem świeci słońce, trawka, wierzba się zieleni,forsycja,magnolia,tulipan kwiatem się mieni.
W nadchodzącym tygodniu kończącym Święta Wielkanocne,które prawdopodobnie spędzicie w podróży między Taiyuan- X'an życzymy Wam oraz obserwatorom Waszej wyprawy w kraju i
zagranicą zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

Mama,Tata, Paula,Babcie,Dziadek

Tata
Tata - 2011-04-17 12:50
Police,17.04.2011

Mama,Tata, Paula,Babcie,Dziadek

mirka66 - 2011-05-02 14:25
Czekam na zdjecia z tego miejsca.

transazja2011
Piotr Binkowski